Meble - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o meblach / meble sennik / znaczenie snu o meblach / nowe meble sennik / wynosić meble we śnie / czyścić meble sennik

Sen o meblach nie jest w zasadzie niczym nadzwyczajnym. W końcu są to przedmioty codziennego użytku, z którymi mamy do czynienia praktycznie bez przerwy. Według sennika meble często odzwierciedlają pewne nasze poglądy, albo odnoszą się do stanu psychiki osoby śniącej.

Piękne meble, które widzimy we śnie wróżą bogate wnętrze osoby śniącej. Ale sen ten również może być zapowiedzią bardzo dobrej i szczęśliwej przyszłości oraz dużego powodzenia finansowego.

Jeżeli we śnie widzimy pomieszczenie, w którym brakuje mebli, to jest to nawiązanie do pustki jaką odczuwamy w sercu oraz do samotności.

Meble ustawione chaotycznie, bałagan na półkach to znak, że w naszym życiu panuje niewyobrażalny chaos. Co więcej mamy też spore trudności z tym, aby uporządkować wiele ważnych spraw w naszym życiu.

Nowe meble, które wnosimy do mieszkania, albo które ktoś wnosi to znak, że w bardzo szybkim czasie założymy swoją rodzinę. Czasami jest to też zapowiedź przeprowadzki, często zupełnie nieplanowanej.

Z kolei wynoszenie mebli z jakiegoś pomieszczenia czy budynku to zły znak. Jest to często zapowiedź degradacji, utraty stanowiska, albo zwiastun choroby.

Kupowanie mebli zapowiada spore straty. Jest to też swego rodzaju przestroga przed rozrzutnością.

Jeżeli śni się nam, że dokładnie wycieramy kurz z mebli t znak, że w niektórych kwestiach przywiązujemy zbyt duża uwagę do detali, które tak naprawdę nie mają większego znaczenia.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: