Mąż - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o mężu / mąż sennik / znaczenie snu o mężu / mąż innej kobiety sennik / zdradzać męża sennik

Sen o mężu pojawia się z oczywistych względów raczej tylko u kobiet. Oczywiście dokładna interpretacja tego snu możliwa jest tylko wtedy, kiedy bierze się pod uwagę cały jego kontekst. W końcu sen o mężu może pojawiać się zarówno u kobiet, które mają męża, które kiedyś go miały, albo u tych, które go jeszcze nie mają. Według sennika mąż widziany we śnie to symbol o wielu znaczeniach.

Sen o mężu, który we śnie jest widocznie zadowolony, cieszy się z czegoś, albo jest bardzo uśmiechnięty to znak, że małżeństwo osoby śniącej jest bardzo udane. Wszystkie sprawy uczuciowe w tym związku są perfekcyjnie poukładane. Każda kobieta, której przytrafi się akurat taki sen może mieć zdecydowane powody do radości.

Jeżeli we śnie mąż jest wobec żony agresywny, przepycha ją, bije, a nawet krzyczy, to jest to zapowiedź sporych nieporozumień w życiu małżeńskim. Często taki sen odzwierciedla to, że w rzeczywistości żona bardzo boi się swojego męża. W przypadku małżeństw, w których od wielu lat już się nie układa, jest to znak, że niestety na polepszenie sytuacji nie ma tu już co liczyć.

Jeśli kobieta śni o tym, że mąż ją opuszcza to jest to niestety zapowiedź cierpienia i smutku, które pojawi się w najbliższym czasie w jej życiu. Smutek ten jednak nie koniecznie dotyczyć będzie pożycia małżeńskiego. Może on bowiem wiązać się z wieloma innymi sprawami.

Marzenia senne o mężu innej kobiety pojawiają się często w momencie, kiedy to nasze własne małżeństwo nie jest udane i zupełnie nas nie satysfakcjonuje.

Jeżeli kobieta śni o tym, że zdradza swojego męża we śnie, ale jednak w realnym życiu jest mu zawsze wierna, to znaczy to , że jednak ma do niego jakieś głęboko ukrywane żale. Boi się jednak je ujawnić, aby nie doszło do dużego kryzysu w jej związku.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: