Lwy - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o lwach / znaczenie snu o lwach / lwy sennik / atak lwów sennik / biegnące lwy sennik / lwy na wolności sennik

Sen o lwach można interpretować na wiele sposobów. Jest to motyw senny znany od starożytności. Lwy utożsamiane są bardzo często z agresją, siłą i dominacją. Kojarzy się je również z męstwem i odwagą. Według sennika lwy widziane we śnie interpretować można na wiele sposobów, ponieważ wiele zależy tutaj tak naprawę od całego kontekstu snu.

Jeżeli we śnie pojawiają się lwy na wolności to jest to bardzo istotna przestroga i ostrzeżenie. Sen taki bowiem ostrzega przed bardzo wpływowymi ludźmi, którzy mogą stanąć na twojej drodze i bardzo ci zaszkodzić.

Sen o polowaniu na lwy jest bardzo istotny z punktu widzenia kariery zawodowej. Sen taki bowiem zapowiada, że podejmiesz się realizacji bardzo trudnego zadania. Będzie ono wymagać od ciebie sporych nakładów pracy oraz zaangażowania.

Jeśli we śnie widzisz lwy, które zamknięte są w klatce, albo przebywają na uwięzi to znak, że uda ci się obronić przed twoim bardzo poważnym wrogiem, który od dłuższego czasu próbuje ci zaszkodzić.

Groźny atak lwów ostrzega przed poważnym niebezpieczeństwem, które może nadejść z bardzo niespodziewanej strony. Może ono dotyczyć zarówno spraw prywatnych jak i zawodowych.

Lwy biegnące przed siebie mogą ostrzegać śniącego przed problemami zdrowotnymi, które mogą dotyczyć przede wszystkim schorzenia układu nerwowego. Warto więc już wcześniej wybrać się na profilaktyczne badania, aby uniknąć ewentualnych nieprzyjemności.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: