Kwiaty - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o kwiatach / kwiaty sennik / znaczenie snu o kwiatach / piękne kwiaty sennik / wianek z kwiatów sennik / sztuczne kwiaty sennik

Sen o kwiatach może symbolizować piękno i miłość, jak również ulotność oraz przemijanie. Często jest on związany z kobietami w naszym życiu, ponieważ to im zazwyczaj są wręczane kwiaty. Jeżeli we śnie kwiaty są zwiędłe, spotka nas niebawem jakieś rozczarowanie, problemy w pracy lub zawiedzione nadzieje na otrzymanie awansu. Kwiaty świeże symbolizują natomiast rozwój śniącego oraz otwarcie się na innych ludzi. Jeżeli otrzymujemy bukiet kwiatów, posiadamy na jawie szczerych i oddanych przyjaciół, co czyni nas naprawdę szczęśliwymi ludźmi. 

Sztuczne kwiaty we śnie oznaczają niezbyt pomyślny okres w życiu. Jeśli wyrzucasz kwiaty, masz złe relacje z kimś z otoczenia, a frustracja i złość mogą doprowadzić do awantur i kłótni. Jeden kiat widziany we flakonie to burzliwe przygody miłosne, które przyjdzie Ci przeżyć. Kwiat widziany pośród ostów oznacza osiągnięcie celu mimo licznych niepowodzeń. Nie możesz się więc poddać. Zasuszony kwiat symbolizuje nękające Cie wspomnienia, jednak pamiętaj, że zbyt długie rozpamiętywanie nie doprowadzi do niczego dobrego. 

Wianek z kwiatów wróży nowe propozycje i okazje, z których musisz skorzystać. Jeżeli zrywasz kwiaty, czeka Cie wygrana. Rosnące kwiaty oznaczają wzrost finansów. Kiedy natomiast komuś wręczasz kwiaty, zrezygnujesz z pewnych przyjemności, jednak Ci się to opłaci. 

Gdy widzisz we śnie piękne kwiaty, osiągniesz harmonie i zadowolenie z życia. Przebywanie w ogrodzie pełnym kwiatów symbolizuje dużą witalność i energię życiową. Podlewanie kwiatów oznacza, że oczarujesz kogoś swoim wdziękiem. Znaczenie snu kwiaty, kiedy je sadzimy to cierpliwe oczekiwanie szczęścia. Kupowanie kwiatów wróży sprawienie komuś przyjemności. Zbieranie ich może być wróżbą strat, ale też zapowiedzią obfitych plonów dla rolników. 

Białe kwiaty to symbol dobroduszności.
Czerwone kwiaty zwiastują wyznanie miłości. 
Żółte kwiaty oznaczają, że ktoś sprawi Ci radość. 
Fioletowe kwiaty są symbolem tajemniczego związku. 

Kwiat w doniczce wyraża nadzieje na trwałe szczęście. 

Róże- czerwona to pocałunek, miłość i spełnienie. Róża biała pierwsze spotkanie i narodziny. Róża różowa oznacza delikatność i wrażliwość. 
Tulipany- ciepło i ciekawość świata. 
Stokrotki- symbol dziewictwa i skromności. 
Fiołki- niewinność.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


nowel | 5 star star star star star
ja miałam sen ze plotę wianek dla swojej siostry na wesele :) byl zrobiony ze stokrotek i traw. był śliczny ;)

Przeczytaj również: