Ksiądz - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o księdzu / ksiądz sennik / znaczenie snu o księdzu / ksiądz bez sutanny sennik / proboszcz we snie

Ksiądz we śnie jest symbolem naszych potrzeb duchowych, ale też moralności i poziomu religijności. Poza tym oznacza on nasz stosunek do czystości, zdobywania pewnej wiedzy i wskazówek oraz czasami oznacza potrzeby niespełnione. Kiedy widzimy księdza we śnie, potrzebna nam pomoc i nadzieja nadejdą z nieoczekiwanej strony. Kiedy odprawia on nabożeństwo, już niebawem miną nasze troski i przestanie nas coś martwić. Jeśli się u niego spowiadamy, w końcu nasza sytuacja zacznie się stabilizować, bo od dłuższego czasu coś nas gnębiło. 

Jeżeli ksiądz przemawia z ambony, Twoje ambicje są zbyt wygórowane i nie dasz rady im sprostać. Jeśli przyjmujemy księdza w domu, będziemy teraz duszą towarzystwa. Sen o księdzu w sutannie oznacza zaszczyty, które nas spotkają. Jeśli ksiądz we śnie jest miły i sympatyczny, zaczniesz realizować w szybkim tempie swoje plany. Zakochanie się w księdzu wróży rozłąkę. Jeśli się on uśmiecha, ktoś będzie próbował Cie ośmieszyć. Kiedy ksiądz jest zły, posłuchaj rad kogoś mądrego zamiast wchodzić w konflikty. 

Gdy we śnie potępiamy księdza lub jest on despotyczny, za bardzo wtykamy nos w nie swoje sprawy lub też jesteśmy nadopiekuńczy. Wydaje nam się też, że w życiu nie ma jasnych zasad i działamy po omacku. 

Według sennika ksiądz bez sutanny symbolizuje miłe spotkanie. Kiedy wygłasza on kazanie, otrzymamy dobre rady, które należy wykorzystać. Znaczenie snu ksiądz, gdy ten nas rozgrzesza to wyzbycie się poczucia winy, oczyszczenie. Jeśli ksiądz we śnie chodzi po kolędzie,

Ksiądz proboszcz widziany we śnie oznacza, że wszystkie sprawy zaczną Ci się teraz układać oraz wybaczone Ci zostaną wszelkie występki. Ksiądz chodzący po kolędzie to odwiedziny jakiegoś oczekiwanego gościa lub otrzymanie pozytywnych nowin.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


sienna | 5 star star star star star
snił mi się romans z księdzem.... co to znaczy?

Przeczytaj również: