Krzesło - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o krześle / krzesło sennik / znaczenie snu krzesło / siedzieć na krześle sennik / stare krzesło sennik

Krzesło to mebel, który towarzyszy nam niemalże każdego dnia. Nic więc dziwnego, że również pojawia się w snach. Według sennika krzesło to dosyć bogata symbolika. Sen o krześle może nawiązywać do wielu sfer życia.

Jeśli śni ci się, że siedzisz na krześle to jest to znak, że przed tobą bardzo trudny czas w karierze zawodowej. Czeka cię bardzo dużo pracy, a mało czasu na odpoczynek. Praca ta jednak przyniesie spore korzyści i efekty.

Sen o krześle, które tylko widzisz z daleka oznacza, że zupełnie nie wywiązujesz się ze zleconych ci zadań i obowiązków.

Kiedy w swoim śnie widzisz inną osobę siedząca na krześle, to znak, że ktoś z twojej rodziny lub najbliższych znajomych popadnie w bardzo poważną chorobę. Jeśli widzisz konkretną osobę to waśnie znak, że to ona poważnie się rozchoruje.

Piękne krzesło, tapicerowane i ozdobione wróży oczywiście dostatek, bardzo wygodne życie. To zapowiedź spokojnych chwil, które nie zmącone będą żadnymi problemami.

Sen, w którym widzisz stare zniszczone, albo połamane krzesło zapowiada problemy rodzinne. Jakaś obca osoba zburzy panującą dotąd harmonie w twojej rodzinie.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Marcelina | 5 star star star star star
Super sennik.. Śniło mi się już chyba z tydzień tego krzesło na którym siedziałam i nagle się złamało. Niestety ale problemy rodzinne pojawiły się kilka dni później wraz z przyjazdem teściowej z którą nie mamy dobrych kontaktów.

Przeczytaj również: