Krew - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o krwi / krew sennik / znaczenie snu o krwi / pluć krwią sennik / krew menstruacyjna sennik / czerwona krew sennik

Krew jest utożsamiana z siłami witalnymi, energią i życiem. Może ona również wskazywać na aktywność fizyczną. Twój organizm może się więc domagać ruchu. Przeważnie jest ona negatywnym symbolem, zwłaszcza jeśli dochodzi do jej utraty. Jednak sen o krwi bywa również zwiastunem czegoś dobrego. 

Według sennika krew z nosa oznacza nadmierną troskę. Widok własnej krwi to zwiastun siły i dobrej energii, która się w Tobie pojawi. Kiedy widzisz czyjąś krwawiącą ranę, zaczniesz się o kogoś martwić. Ubranie we krwi ostrzega, by nie kontaktować się z agresywnymi ludźmi. Krew w wannie oznacza, że otrzymasz interesującą wiadomość od bliskich. 

Plucie krwią wróży wysoką aktywność fizyczną. Biała lub świecąca krew to bardzo korzystny pomysł, na który Ci się uda wpaść. Ręce we krwi oznaczają, że możesz komuś sprawić przykrość. Krew z uszu jest ostrzeżeniem, by nie lekceważyć czyichś wskazówek. Krwawiący palec symbolizuje kradzież. Krwawienie z ust symbolizuje konflikty z domownikami. Krew płynąca z serca to kłopoty uczuciowe, zapowiedź rozstania albo utraty ważnej osoby. Krew z dłoni zwiastuje problemy z działaniem, ktoś będzie na Ciebie wywierał presję. 

Krew widziana na prześcieradle lub pościeli to niepowodzenie w związku, problemy sercowe. 

Menstruacja oznacza oczyszczenie ciała i umysłu. Musisz się teraz przygotować na nowe doświadczenia i znaleźć w sobie siłę, ponieważ kłopoty dobierają Ci za dużo energii. 

Upuszczenie krwi we śnie oznacza pozbycie się negatywnych emocji, ostudzenie temperamentu. 

Czerwona krew oznacza radość. Czarna krew symbolizuje poważną chorobę, która może dotknąć kogoś bliskiego. Sen o krwi, którą pijemy to zapowiedź materialnego sukcesu. Znaczenie snu krew zakrzepła to wskazówka, by sprawdzić stan swojego zdrowia, bo coś złego może się dziać w organizmie. Wymiotowanie krwią jest symbolem chęci pozbycia się z siebie tego, co nieczyste i złe. 

Utrata krwi we śnie oznacza brak miłości lub złą kondycję psychiczną.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: