Kradzież - sennik

1
4 Rate

Powiązane słowa:

sen o kradzieży / kradzież sennik / znaczenie snu kradzież / kradzież samochodu sennik / kradzież telefonu sennik / sen o kradzieży pieniędzy

Według sennika kradzież pojawiająca się we śnie ostrzega nas, by uważać na osoby w swoim otoczeniu. Być może za mało czasu poświęcasz teraz swojej rodzinie. Na pewno się ucieszą z Twojej wizyty. 

Znaczenie snu kradzież kiedy zostajemy okradzeni to uśmiech od losu. Nie należy tego snu więc interpretować negatywnie. Znajdziesz teraz to, czego od dawna szukasz. Jeśli zaś jesteś świadkiem kradzieży, czekają Cię drobne niepowodzenia, ale nie należy się nimi zbytnio przejmować. Kiedy widzisz kradzież, ale nie reagujesz na nią, boisz się również na jawie podjąć działania, jednak ryzyko jest teraz wskazane. 

Jeśli we śnie to Ty kradniesz, trudno Ci się będzie teraz oprzeć przed pokusami zdobycia łatwego zysku. Musisz jednak zdecydować się na rozsądne i etyczne działania. Znaczenie snu kradzież, kiedy ktoś Cię o nią posądza, to obwinianie Cię o wszystko przez pewną osobę. Nie możesz jednak się tym zbytnio przejmować. Sen o kradzieży, o którą Ty kogoś oskarżasz oznacza, że zbyt szybko i pochopnie oceniasz ludzi, nie dajesz im drugiej szansy. 

Kradzież samochodu- uważaj na nieznajomych, bo ktoś chce Cię oszukać.
Kradzież portfela- obawiasz się utraty pieniędzy. 
Kradzież pieniędzy- straty finansowe i niepowodzenie w interesach.
Kradzież torebki- ktoś może Cię mocno zawstydzić.
Kradzież telefonu- uważaj na oszustów i nieuczciwych ludzi. 

Kiedy łapiesz złodzieja na gorącym uczynku, otrzymasz od kogoś coś cennego. Jeżeli we śnie to Ty jesteś złodziejem, czekają Cie nieprzyjemne kontakty towarzyskie i niepowodzenia w interesach. Musisz się nauczyć przyjmować od losu to, co Ci oferuje, a nie ciągle uważać, że wszystko Ci się należy.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Mateusz | 4 star star star star
Miałem sen który był jakby połączeniem tych wszystkich znaczeń.. Zaczęło się od tego że zgubiłem portfel i byłem zmuszony do kradzieży biletu do domu. Po mojej kradzieży w autobusie znajdował się złodziej który kradł telefony na moich oczach. Pojawiła się policja i powiedziałem kto był złodziejem, ale sam się nie przyznałem do kradzieży. Jak mam to rozumieć?

Przeczytaj również: