Kościół - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o kościele / kościół sennik / znaczenie snu o kościele / modlić się w kościele sennik / być na mszy sennik / zniszczony kościół sennik

Sen o kościele należy traktować jako ostrzeżenie. Być może działania, jakie zamierzasz podjąć są zbyt ryzykowane i powinieneś się powstrzymać. Według sennika szukasz schronienia przed zbliżającym się niebezpieczeństwem, ponieważ kościół jest przez nas odbierany jako bezpieczne miejsce, gdzie można pozbierać myśli i nie spotka nas nic złego. Sen kościele przekazuje więc, że ryzyko nie jest teraz wskazane. 

Jeśli we śnie budujesz kościół, dasz komuś schronienie, ponieważ będzie tego potrzebował. Jeżeli dajesz ofiarę w kościele, Twoje dobre uczynki spotkają się z nagrodą, co da Ci satysfakcję i zachęci do szerzenia dobra. Kościół pełen ludzi jest symbolem ulgi w cierpieniu. Ktoś Ci pomoże i znów będziesz mógł uwierzyć w siebie. 

Kiedy w kościele się modlisz, teraz będziesz cieszyć się szczęściem, bo wszystkie Twoje prośby zostaną wysłuchane. Przebywanie w kościele oznacza, że ktoś chce Ci pomóc i nie powinieneś tej pomocy odrzucać. Siedzenie w kościele symbolizuje Twoje bogate życie duchowe. Dzięki wierze możesz wszystko. Stanie przed kościołem jest zaś ostrzeżeniem, by nie omijać wytyczonych dróg. Płonący kościół oznacza, że kierujesz się w życiu niewłaściwymi zasadami. Znaczenie snu kościół kiedy do niego wchodzisz to dobry uczynek, który Ci się uda spełnić. 

Zniszczony kościół jest wróżbą biedy. Gdy w kościele dzieje się coś nieprzyzwoitego, masz niespełnione potrzeby seksualne albo nawet problemy związane z tą sferą życia. Jeżeli słyszysz śpiewy kościelne, czeka Cię spełnienie marzeń. Jeżeli kościół się wali, przed Tobą jakieś nieszczęście. 

Kiedy bierzesz udział we mszy w kościele, poszczęści Ci się w sprawach finansowych. Zastanów się jednak też czy właściwie okazujesz innym miłość lub czy w Twoim małżeństwie wszystko się układa jak należy. Jeśli we śnie widzisz księdza, czekają Cię korzyści materialne. Kiedy odprawia on mszę, czas na głębokie przemyślenia. Jeżeli ksiądz wygłasza kazanie, dostaniesz bardzo cenne rady.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: