Hotel - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o hotelu / znaczenie snu o hotelu / być w hotelu sennik / mieszkać w hotelu sen / recepcja hotelowa sennik

Jeżeli we śnie pojawia się hotel, oznacza on, że niezbyt dobrze czujesz się w swojej skórze i jesteś mało pewny siebie. Poza tym znaczenie snu hotel to również ostrzeżenie przed przelotną znajomością. Możesz teraz uwikłać się w związek bez przyszłości. Według sennika hotel jest symbolem zbliżających się sporych wydatków. Być może nie masz również zabezpieczenia społecznego czy socjalnego, stąd sen o hotelu. 

Jeśli we śnie jesteś w hotelu, prowadzisz wygodny i beztroski tryb życia. Kiedy masz swój hotel, zaczniesz teraz dążyć do korzyści materialnych. Praca w hotelu zapowiada korzyści finansowe, ale kosztem innej osoby. Jeżeli jesteś służbą w hotelu, nawiążesz niebawem ciekawą znajomość. 

Spotkanie pokojówki hotelowej zwiastuje zaangażowanie w sprawy miłosne. Jeśli szukasz hotelu podczas podróży, nie czujesz stabilności w życiu i trudno Ci ją odnaleźć. Pokój hotelowy widziany we śnie oznacza duże zaszczyty w życiu zawodowym. 

Jeśli mieszkasz w hotelu, Twoje życie będzie pełne wygód i przyjemności. Rezerwowanie w nim pokoju oznacza, że potrzebujesz zmian w swoim życiu. Szukanie miejsca w hotelu jest symbolem problemów rodzinnych. Jeśli we śnie kupujesz hotel, zmienisz niebawem miejsce zamieszkania. Korytarz w hotelu widziany we śnie zwiastuje bogatą znajomość. Kiedy widzisz w nim siebie, poszukujesz bogatej znajomości. Recepcja hotelowa oznacza, że czekasz na chwile spokoju, który jest Ci teraz bardzo potrzebny. Luksusowy hotel symbolizuje natomiast straty majątku.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: