Herbata - sennik

0

Powiązane słowa:

sen o herbacie / herbata sennik / parzyć herbatę sennik / picie herbaty we śnie

Sen o herbacie może symbolizować miłe towarzystwo, w którym przyjdzie nam się znaleźć. Poza tym znaczenie snu herbata to również powodzenie w miłości oraz satysfakcja z dokonań, które być może udało nam się ostatnio osiągnąć. Może ona jednak być zapowiedzią przejściowych kłopotów, które nas czekają. Nie należy jednak się zrażać, ale starać się z nich jak najszybciej wyjść i osiągnąć cel. 

Picie aromatycznej herbaty we śnie zapowiada przyjemności. Według sennika spotkasz teraz wielu życzliwych ludzi, na których będziesz mógł polegać. Jeśli pijesz natomiast słabą herbatę, musisz dokładniej przyjrzeć się swoim znajomym. Mogą Ci oni przysporzyć niepotrzebnych problemów. Gorzka herbata we śnie symbolizuje natomiast pogorszenie samopoczucia, potrzebę wypoczynku. Picie ciepłej herbaty oznacza, że musimy się uzbroić teraz w cierpliwość. 

Parzenie herbaty we śnie oznacza, że Twoje działania mogą zostać źle odebrane przez innych. Przemyśl więc czy są słuszne. Kiedy rozlewamy herbatę, oznacza to, ze szybko zmienimy swoją decyzję w pewnej sprawie. Jeżeli widzimy w herbacie fusy, coś bardzo Cię zaskoczy. Oparzenie się herbatą podczas snu wróży powiedzenie komuś czegoś nieprzyjemnego. Jeśli nalewamy herbaty we śnie, ktoś niebawem się do nas zwróci o pomoc. 

Kupowanie herbaty jest podpowiedzią, by bardziej się o siebie zatroszczyć. Jeżeli częstujemy nią innych, czekają nas radosne chwile. 

Według sennika herbata zielona symbolizuje poprawę zdrowia. 
Herbata biała zwiastuje uroczyste wydarzenie.
Herbata czerwona jest wskazówką, by uzupełnić swoją wiedzę lub zdobyć nowe umiejętności. 
Herbata czarna symbolizuje trudne chwile w pracy lub szkole.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: