Gołąb - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

znaczenie snu gołąb / sen o gołębiu / gołąb sennik / biały gołąb sennik / lecący gołąb sennik / martwy gołąb we śnie

Kiedy śni Ci się gołąb, oznacza on plotki, zbliżenie erotyczne lub też wpływowych ludzi. Poza tym sen o gołębiu jest symbolem nadwrażliwej osoby w Twoim otoczeniu,

Jeśli ujrzysz gołębia we śnie, przejmiesz winę za kogoś lub chcesz wrócić do domu, za którym tęsknisz. Gruchanie gołębia we śnie oznacza przystanie na propozycję, która nie do końca jest zgodna z Twoimi zasadami. Kiedy go karmisz, postaraj się docenić to, co robią dla Ciebie inni ludzie. Spłoszenie gołębia, jego zabicie lub jedzenie to czynności wskazujące na kłopoty, których sobie narobisz odrzucając względy i pomoc kogoś wpływowego. Latające gołębie oznaczają napotkanie na uczciwych ludzi. Stado gołębi to nadchodzący błogi czas. Kiedy jesteś handlarzem gołębi lub go widzisz, nie możesz teraz odrzucić propozycji, które do tej pory uważałeś za korzystne. Sen o gołębiu zjadanym przez inne zwierzę to zwiastun konsekwencji za rozpowszechnianie plotek. Dziobiące się gołębie symbolizują spełnioną miłość lub udana przyjaźń. 

Znaczenie snu gołąb biały to nieoczekiwana, ale miła nowina. Gołąb szary oznacza nadwrażliwą osobę. Według sennika gołąb czarny to zwiastun nieszczęścia. Pasiasty gołąb nakazuje by strzec się przed oszustem. Jeśli we śnie próbujesz złapać gołębia, spodziewaj się na jawie spotkania. Gołąb ujrzany w gołębniku jest symbolem zysków i korzyści. Martwy gołąb wróży jakieś nieszczęście. 

Jeśli we śnie widzisz parę gołębi, czeka Cie udany związek. Zraniony gołąb wskazuje zaś na tłumienie swoich emocjonalnych potrzeb.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


slavo | 5 star star star star star
dzisiaj sniła mi sie walka gołębi. okropnie sie dziobały i drapaly pazurami... wiec może spotka mnie jakies szczescie w niedługim czaie :) oby

Przeczytaj również: