Córka - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

córka / sen o córce / zapłakana córka / niegrzeczna córka / zmarła córka / chora córka / zabić córkę

Sen o córce może oznaczać, ze ktoś się zwróci do Ciebie o pożyczkę lub bezzwrotną pomoc finansową. Co więcej dla rodziców znaczenie snu córka jest mocno związane z ich relacjami z dzieckiem na jawie. Według sennika córka, z którą rozmawiamy we śnie jest wróżbą jakiejś decyzji, którą nam przyjdzie podjąć. Zabawa z nią symbolizuje dziecięcą radość. Kiedy widzimy córkę uśmiechniętą, czeka nas dobry los i możemy liczyć na pomyślność w wielu dziedzinach. Gdy widzimy córkę smutną, czekają nas natomiast kłopoty i zmartwienia.

Hałaśliwa i niegrzeczna córka jest symbolem kłopotów materialnych. Własna córka widziana we śnie to znak, że spotkają Cie teraz rodzinne kłopoty albo ktoś poprosi Cię o pieniądze. Jeśli we śnie rodzisz córkę, Twoją rodzinę spotka wielkie szczęście. Płacząca córka symbolizuje intrygi w rodzinie. Dorosła córka oznacza dziecinne podejście do życia. Musisz w końcu zacząć podejmować dorosłe decyzje. Córka w ciąży jest symbolem dobrych, ale zaskakujących nowin. Zmarła córka oznacza tęsknotę. Córka w ślubnej sukni wróży teraz drobne wydatki, na które jednak możesz sobie spokojnie pozwolić. Jeśli prowadzisz córkę do ołtarza, możesz dowiedzieć się czegoś, co wykorzystasz w dobrym celu i przyniesie Ci to korzyści. Trzymanie córki za rękę przestrzega Cię przed powierzaniem komuś tajemnic, bo może on łatwo je wykorzystać przeciwko Tobie. 

Jeśli w swoim śnie zabijasz córkę, będziesz w rozterce, ale najbliższe dni pomogą Ci podjąć decyzję. Wychodząca za mąż córka oznacza, ze Twoja praca przyniesie Ci teraz dużo korzyści. 
Mała córka jest zwiastunem niewielkich problemów, które same się rozwiążą. 

Chora córka oznacza, że znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia.

Córka płacząca jest wróżbą tego, że ktoś będzie z Ciebie szydził.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


Adrianna | 5 star star star star star
Jestem mamą już nastoletniej dziewczyny i wczoraj mi się śniło że była bardzo smutna i płakała.. Już dzisiaj od samego rana dzień się nie zaczął dobrze i widzę że nie bez powodu. Dzięki za super sennik :)

Przeczytaj również: