Ciąża - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o ciąży / znaczenie snu ciąża / ciąża bliźniacza sennik / poród sennik / widzieć kogoś w ciąży we śnie

Według sennika ciąża to sen, który może mieć bardzo wiele znaczeń. Jednak sen o ciąży to niekoniecznie jakaś symbolika. Często bowiem ciąża pojawia się w snach kobiet, które właśnie spodziewają się dziecka, albo w snach tych, które bardzo obawiają się ciąży.

Sen o ciąży, która przebiega z komplikacjami to znak, że w rzeczywistości męczysz się z wieloma problemami. Jednak ich rozwiązanie nie będzie możliwe bez bliskich osób.

Sen o ciąży dla bardzo młodej dziewczyny stanowi ostrzeżenie przed plotkami oraz ewentualnym skandalem z jej udziałem. Z kolei ciąża we śnie kobiety dojrzałej to zwiastun spełnienia pewnych marzeń, albo bardzo dobrych wydarzeń.

Sen o ciąży bliźniaczej zapowiada bardzo nietypowe wydarzenia w życiu osoby śniącej. Będą one mieć zaskakujący przebieg.

Poród widziany we śnie interpretowany jest jako zakończenie ważnego etapu w życiu. Jako rozpoczęcie czegoś zupełnie nowego, czegoś lepszego.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


cala ona | 5 star star star star star
sniło mi sie ze bede miec blizniaki... gdyby mnie to spotkalo w rzeczywistosci to nie wiem co bym zrobila. nie wiem czy bym sobie poradzila z blizniakami

Przeczytaj również: