Chować się - sennik

0

Powiązane słowa:

znaczenie snu o chowaniu się / sen o chowaniu się / chować się sennik / chować się we śnie / chować się przed kimś sennik

Według sennika chować się we śnie to motyw, który interpretuje się jako obawy o swoją aktualną sytuację życiową. Sen o chowaniu się może mieć jednak jeszcze sporo innych znaczeń.

Chować się ze strachu to znak, że coś cię bardzo ogranicza. I tylko jeśli poznasz co to jest, możliwe będzie pozbycie się tych ograniczeń. Chować się przed kimś to z kolei sen, który nawiązuje do twojego nieodpowiedniego i niemoralnego czynu. Żałujesz tego jak postąpiłeś i właśnie to nie daje ci spokoju. Powinieneś więc teraz wziąć odpowiedzialność za swoje czyny i stawić czoła problemom, jakie wynikły przez twoje postępowanie.

Chować się w szafie to sen, który zapowiada sporo niepowodzeń w twoim życiu. Z kolei chować się w domu jako symbol senny to znak, że nie masz w życiu swojego miejsca i nigdzie nie czujesz się bezpiecznie. Chować się w kryjówce to sen, który oznacza, że za wszelką cenę próbujesz ukryć swoje występki. Jednak złe czyny zawsze wyjdą na jaw.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: