Były chłopak - Sennik

0

Powiązane słowa:

sen o byłym chłopaku / były chłopak / były chłopak z dziewczyną / przytulić byłego chłopaka / były chłopak wraca / rozmowa z byłym chłopakiem / całus z byłym chłopakiem / kłótnia z byłym chłopakiem / zemsta na byłym chłopaku

Gdy śni Ci się były chłopak, żywisz do niego jeszcze uczucia lub nagle obudziły się w Tobie dawne emocje. Poza tym czujesz żal po jego stracie lub nawet masz do niego pretensje o coś, co zrobił. Ponadto znaczenie snu były chłopak to także niedokończone sprawy, które nie koniecznie dotyczą sfery miłosnej. Przez nie możesz nie czuć się w pełni szczęśliwa. 

Kiedy śnisz o byłym chłopaku z nową dziewczyną, on już na nowo układa sobie życie, Ty też musisz. Były chłopak, który Cię przytula symbolizuje wspólne chwile, które często wspominasz. Według sennika były chłopak, który chce do Ciebie wrócić oznacza, że nie możesz się pogodzić z końcem tego związku. Rozmowa z byłym chłopakiem sygnalizuje, że są pomiędzy Wami jakieś niedokończone sprawy i musicie je załatwić. Pocałunek z nim oznacza, że potrzebujesz czułości ze strony drugiej osoby. Sen o byłym chłopaku, z którym się kłócisz oznacza, że masz wciąż do niego żal. Jeśli się na nim mścisz we śnie, na jawie również masz na to ochotę. Nie warto jednak w sobie hodować żalu i złości, bo tylko Tobie one zaszkodzą.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Przeczytaj również: