Bieganie - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o bieganiu / bieganie sennik / znaczenie snu o bieganiu / biegać we śnie / dobiegać do celu sennik / biegać po pokoju sennik

Sen o bieganiu oznacza szczęśliwą przyszłość. Poza tym jest on podpowiedzią, by nie stać w miejscu i marnować okazji, ale korzystać z życia, bo czas ucieka. Bieganie wskazuje również na nasza potrzebę rozwoju oraz postępu. 

Jeśli we śnie biegasz, czekają Cię miłe niespodzianki. Bieganie bez celu to symbol beznadziei i braku perspektyw. Jeśli we śnie biegasz z radością, czeka Cię wielkie szczęście. Bieganie za wrogiem oznacza zwycięstwo i wole walki. Kiedy biegasz nago, sen zwiastuje zdradę. Bieganie po lesie oznacza przykrości, jeśli będziesz się wdawać w sprawy innych. Według sennika bieganie po łące to pomyślność w interesach. Bieganie po wodzie oznacza szczęście w miłości lub sprawach zawodowych. Bieganie po pokoju to zwiastun straty. Jeśli nie dasz rady biec, czeka Cię choroba. 

Bieganie z innymi ludźmi oznacza ważną uroczystość. Kiedy patrzysz na biegających ludzi, sen wróży kłótnie i nieporozumienia. Biegające dzieci symbolizują optymizm. Jeśli dobiegasz do celu, spełnisz swoje plany. Znaczenie snu bieganie boso oznacza osiąganie celów bez żadnej pomocy, krok po kroku.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


marian | 5 star star star star star
Nie jestem fanem biegania jednak ostatnio miałem dziwny sen.. Śniło mi się że biegałem ze swoją dziewczyną i w pewnym momencie ona zaczęła biec tak szybko że nie mogłem jej dogonić aż w końcu gdzieś zniknęła. Czy to coś złego dla naszego związku? Oddalamy się od siebie?

Przeczytaj również: