Basen - sennik

1
5 Rate

Powiązane słowa:

sen o basenie / znaczenie snu o basenie / basen sennik / pływać w basenie sennik / basen z czystą wodą sennik

Sen o basenie może niejednokrotnie nawiązywać do strony duchowej osoby śniącej. Według sennika basen widziany we śnie może też być dla ciebie wskazówką do tego, aby nigdy nie lekceważyć poważnych kwestii związanych z uczuciami.

Jeżeli śni ci się, że w basenie pływa spora liczba osó, to jest to bardzo dobry znak. Sen taki bowiem zapowiada spełnienie wielu marzeń, które już od lat zaprzątały ci głowę.

Kąpać się w basenie to sen zapowiadający nowe znajomości. I co bardzo istotne, będą to znajomości, które pomogą ci zdobyć awans, albo wiele innych korzyści. Sen o pływaniu w basenie może też być zapowiedzią nowego, bardzo szczęśliwego związku miłosnego. Jeśli z kolei kąpiesz się w ubraniu, to jest to zapowiedź pewnych wydarzeń, które to będą mieć bezpośredni związek z twoimi uczuciami.

Jeżeli przyśni ci się, że masz zaraz obok swojego domu basen, to jest to sygnał, że już najwyższy czas aby uporządkować wszystkie swoje sprawy uczuciowe.

Basen z czystą wodą zapowiada pokonanie problemów i pozbycie się trosk. Natomiast sen o basenie z brudną wodą zapowiada niezwykle tajemnicze uczucie.
Twój komentarz

Dodaj swój komentarz:

Token

Wasze wpisy


małpka | 5 star star star star star
miałam straszny sen :( śniło mi sie ze topie sie w basenie. nie umiem pływac i nie wiem dlaczego wogole przysnilo mi ise ze chce popływac. co to moze znaczyc?

Przeczytaj również: